Montáž a servis

Servis klimatizácie

Nefunguje vaša klimatizácie tak dobre, ako by mala? Ponúkame vám kompletný servis pre klimatizácie Gree, ale tiež pre iné značky klimatizácie. Naši technický pracovníci majú všetky potrebné certifikáty a praktické skúsenosti, aby odstránili akúkoľvek chybu klimatizácie.

Naši technici poskytujú odborné klimatizačné služby, ako sú:

oprava
údržba
inštalácia
výmena

Ak chcete naplánovať servis pre vašu klimatizačnú jednotku, zavolajte expertov z klimatizacia-gree.sk ešte dnes! Potrebujete naplánovať núdzovú opravu? Žiaden problém! Zavolajte dnes my sa vám budeme snažiť čo najskôr pomôcť.

Inštalácia klimatizácie

Či už chcete po prvýkrát nainštalovať klimatizačnú jednotku, alebo chcete vymeniť starú jednotku, počítajte s klimatizacia-gree.sk, aby ste nainštalovali klimatizáciu správne! Naši technici odmerajú váš domov a nájdu dokonalú chladiacu jednotku, ktorá spĺňa vaše potreby a rozpočet. Nainštalujeme špičkové klimatizačné jednotky Gree.

Opravy klimatizácie

Leto môže byť horúce a vám sa pokazila klimatizácie? Máme dlhoročné skúsenosti s opravami klimatizácie, preto vám vieme rýchlo pomôcť. Keď potrebujete opravu klimatizácie v Bratislave, Trnave, Nitre, Galante a okolí – sme vám k dispozícii.

Ak chcete, aby vaše klimatizačné zariadenie fungovalo správne počas celého leta, pravidelná údržba je nevyhnutná. Počas údržby technik vyladí vašu jednotku, aby sa uistil, že je čistá a funguje efektívne a bezpečne. V rámci opravy klimatizácie vám ponúkame:

Energeticky úspornejšie chladenie
Nižšie náklady na chladenie
Viac konzistentná teplota
Menej neočakávaných opráv klimatizačných zariadení
dlhšia životnosť
Lepšia kvalita vzduchu v interiéri
Spoľahlivejšie pohodlie v interiéri