08 jún

Sprievodca pre klimatizáciu Gree

Spoločnosť Gree má rad spoľahlivých klimatizačných jednotiek, ktoré vyhovejú každému bytovému dizajnu a rozpočtu. Rovnako inteligentné klimatizačné technológie spoločnosti Gree zaisťujú maximálnu energetickú účinnosť, čistú kvalitu vzduchu a presnú reguláciu teploty. Okrem toho sú navrhnuté tak, aby fungovali s prirodzeným prúdením vzduchu a teplotným rozsahom vášho domu a vytvorili tak dokonalú klímu. Vďaka klimatizácii Gree si teda môžete byť istí, že váš domov bude pohodlný a príjemný po celý rok. Jednoducho použite tohto sprievodcu, ktorý vám pomôže pri rozhodovaní o kúpe ideálnej klimatizačnej jednotky pre váš domov.

Akú veľkosť potrebujem

Stručne povedané, výška stropu a plocha miestnosti určia kapacitu jednotky, ktorú potrebujete. Čím väčšia je miestnosť, tým väčšia je kapacita klimatizačnej jednotky. Potrebná veľkosť však môže mať vplyv aj na umiestnenie vašich okien a na sever alebo na západ.

Preto, ak je jednotka príliš malá, nebude taká efektívna alebo energeticky efektívna, pretože na efektívne chladenie alebo ohrev môže spotrebovať väčšie množstvo energie. Ak je jednotka príliš veľká, budete strácať veľa energie a peňazí na systém, ktorý sa neustále zastaví, pretože rýchlo dosiahne izbovú teplotu a vypne sa. Preto keď teplota v miestnosti klesne, znova sa naštartuje.

Na záver možno povedať, že univerzálna veľkosť sa nezmestí všetkým! Dôrazne sa odporúča, aby ste si na mieste dohodli bezplatné meranie a cenovú ponuku s jedným z našich obchodných konzultantov a nezískali cenovú ponuku bez záväzkov!

Potrebujem niečo do svojej spálne, ale nechcem, aby hlasný zvuk budil mňa alebo mojich susedov. Sú rozdelené systémy hlučné?

Ak je dôležitým faktorom vnútorný a vonkajší hluk, mali by ste si skontrolovať hladinu hluku. Klimatizácie Gree patria k najtichším na svete!