06 mar

Nové technológie klimatizácie Gree

S cieľom ďalšieho rozvoja energetickej výkonnosti a prevádzkovej úrovne GREE využíva v maximálnej možnej miere všetky dostupné technológie.

DC invertorová technológia GREE

hlavnou technológiou pre úsporu energie sú elektrické motory DC invertor. Dosiahnutie ideálneho výkonu a spotreby v porovnaní s konvenčnými motormi s pevnou rýchlosťou (on-off) spôsobuje riadenie jednosmerného prúdu tak, aby sa spotreba prispôsobila potrebným podmienkam, čím sa ušetrila cenná energia.

Technológia invertora G10

G10-patentovaná technológia pohonu, vyvinutá výhradne spoločnosťou Gree, ďalej využíva nízke frekvencie otáčania kompresora typu DC Inverter, umožňujúce jednotku pracovať aj s rotačnou frekvenciou 1 Hz (veľmi nízka). Znamená to, že kompresor sa nezastaví ani po dosiahnutí požadovanej teploty, čo vedie k ďalšiemu zníženiu intenzívnych štartov a zastavení a zavedeniu nových štandardov do komfortu a spoľahlivosti.

ALL DC invertorová technológia

GREE vybavuje nové obytné jednotky s motormi DC Inverter nielen v kompresore vonkajšej jednotky, ale v niektorých prípadoch aj vo vnútornom a vonkajšom ventilátore (motory ventilátorov). Výsledkom je lepšia kontrola všetkých jednotkových motorov, ako aj celková nižšia spotreba.

Cold Plasma technológia čistenia vzduchu

ColdPlasmaA kompletný sortiment systémov, ktoré zlepšujú kvalitu ovzdušia spoločnosťou GREE. Technológia čistenia vzduchu Cold Plasma je založená na účinnom ionizátore v kombinácii s viacerými sériami vzduchových filtrov. Ionizátor neutralizuje 90% baktérií, deodorizuje a naplní vzduch negatívnymi iónmi pre úžasnú sviežosť.

Elektrostatický generátor odprašovania

Pri použití princípu elektrostatickej adhézie zariadenie účinne absorbuje prach z atmosféry. Navrhnuté na jednoduché odstránenie a čistenie umožňujú vysoko kvalitný vzduch.

Automatické čistenie

Jedinečná funkcia vnútornej jednotky, ktorá pomáha predchádzať vzniku plesní, baktérií a zápachu. Po vypnutí funkcia ventilátora vnútornej jednotky pokračuje niekoľko sekúnd, aby sa odstránila vlhkosť.

iFeeli-Feel

Inovatívna technológia vyvinutá spoločnosťou GREE, ktorá umožňuje vnútornej jednotke sledovať teplotu podľa vášho výberu na mieste diaľkového ovládača a nie pri inštalácii jednotky. Týmto spôsobom dosiahnete optimálny komfort.