06 mar

Vzduchové filtre klimatizácie Gree

Vo vnútri vášho domova alebo pracoviska je kvalita ovzdušia takmer určite nie dobrá ako vzduch, ktorý dýchate vonku. So svojou každodennou zmesou prachu, baktérií, vírusov, alergénov a iných nečistôt uviaznutých vo vnútri je váš vzduch, ktorý dýchate znečistený. Zdravie každého trpí dýchaním takýchto znečisťujúcich látok, a to platí najmä pre astmatikov a alergikov. Dýchanie čistého zdravého vzduchu, na druhej strane, môže mať pozitívny vplyv na vašu kvalitu života.

Dnešná kvalita vnútorného ovzdušia je dôležitejšia a náročnejšia ako kedykoľvek predtým, pretože súčasné kódy bývania vyžadujú tesnejšiu konštrukciu budovy s menším počtom únikov vzduchu a vyššou úrovňou izolácie. Zatiaľ čo tieto stavebné predpisy sú určené na šetrenie energie, bohužiaľ majú tendenciu zachytiť pachy, peľ a nečistoty vo vzduchotesných stenách.

Jeden jednoduchý a efektívny spôsob, ako zlepšiť kvalitu vzduchu v miestnosti, je inštalácia Advanced Air Filter na váš existujúci systém Gree Ductless. Vyvinuli sme rad štyroch rozšírených filtrov vzduchu, ktoré pomáhajú zmierňovať vzdušné mikróby, plesne, peľ a ďalšie. Jednoducho sa inštalujú na väčšinu jednotiek s vysokou stenou Gree Ductless a sú prospešné pre všetkých majiteľov domov, najmä tých, ktoré sú citlivé na znečisťujúce látky.